GOOGLE REKLAM

Google Reklam Yönetimi

Google reklam hesabınızı beklentilerinize uygun olarak yönetiyoruz!

Google İlk Sayfa Reklam

Dilediğiniz anahtar kelimelerde Google'da ilk sayfa reklam hazırlanmaktadır.

Görüntülü Reklam Yayını

Reklamınız Google iş ortağı olan bilinirliği yüksek web sitelerinde yayınlanmaktadır.

Google Reklam Yönetimi

Alışveriş Reklamları               

İnternet ortamında sattığınız ürünler alışveriş kanallarında yayına sunulmaktadır.

YouTube Video Reklamları

Video reklam çalışmalarında kampanyanız YouTube içerik kanallarında gösterilmektedir.

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

0551 797 34 37
destek@konetro.com

Web sitenizin Google arama motoru kapsamında ilk sayfa ve üst sıra gösterim şeklinde reklamınızı yayınlayabiliriz.

GOOGLE REKLAM

Google reklam hakkında bilgiler...

1.

GOOGLE REKLAM AJANSI

Google reklam tıklama ücretleri temel olarak tıklama başına maliyet esasında ücretlenmeyi konu edinir. Ekibimiz Google reklam ajansı statüsünde her zaman elinden gelen hizmetin en iyisini sunmaya çalışmaktadır. Hesap uzmanlarımız Google reklam paketleri türlerinde size en uygun seçeneği sunmaktadır. Bu durumda Google reklam fiyatları aktif bütçenize göre belirlenmektedir.

2.

DİJİTAL REKLAM AJANSI

İnternet reklam paketi türevlerinde İstanbul'da faaliyet gösteren reklam tekniğinde uzman dijital reklam ajansı ekibimiz faaliyet göstermektedir. İnternet reklam verme fiyatları anlık olarak değişebilmektedir. Tamamen açık teklif kurallarında internet reklamlarında internet reklam fiyatları bütçeniz esas alınarak kampanya koşuluna uygun olarak uyarlanmaktadır.

3.

ADWORDS REKLAM DANIŞMANLIĞI

Adwords danışmanlık ücreti reklam kampanyasında var olan temel bütçeye uygun olarak hesaplanmaktadır. Reklamlarınız Adwords reklam danışmanlığı çalışma prensibimize uygun olarak yönetilmektedir. İstanbul'da en iyi Adwords firması olarak çalışmaktayız. Çalışma konusunda alanında uzman ekibimizde Adwords uzmanı takım arkadaşlarımız reklam hesaplarınızı profesyonelce yönetir.

4.

GOOGLE REKLAM MALİYETİ

Google reklam bütçesi belirlenirken harcamadan tasarruf etme düşüncesini bir kenara bırakmak gerekmektedir. İnternette Google reklam maliyeti oluşurken güncel rekabet söz konusudur. Google reklam nasıl verilir türevinde araştırmalarınızda kuruluşumuzdan destek alabilirsiniz. Günümüzde internete reklam vermek konusunda Google platformu başlı başına en iyi platform olmaktadır.

5.

GOOGLE ADWORDS UZMANI

Freelance Adwords uzmanı reklam hesabınızı takip etmektedir. Biz ise Google Adwords uzmanı ekibi olarak reklam hesabınızı profesyonel olarak yönetmekteyiz. Adwords uzmanı reklamları anlık olarak takip etmekte ve belli aralıklarla raporlamaktadır. Adwords hesap yöneticisi reklam hesaplarını optimize ederken bazı önemli Google politikalarına uymak zorunda olması gerekir.

6.

İLK SAYFA REKLAM

Dijital reklam uzmanı çalışma takvimi belirlerken oldukça stratejik bir yönteme başvurabilir. Bu konuda Google reklamlarınız ilk sayfa reklam bazında yayınlanmaktadır. Google reklam uzmanı olmak her kişinin yapabileceği bir iş değildir. İnternet reklam uzmanı konusu da profesyonel ekip çalışması gerektiren ve uzmanlık isteyen konularda bilgi birikimi isteyen bir olgudur.

7.

İNTERNET REKLAM PAKETİ

İnternete reklam vermek istiyorum demekte olan kişi veya kurumların bilmesi gereken en önemli konu reklam harcamalarında özgür olmalarıdır. Reklam kampanyanıza uygun internet reklam paketi seçenekleri belirlenmektedir. Google reklam nasıl verilir yöntemlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Google ilk sayfa reklam kampanyası çalışmalarını uzmanca gerçekleştiriyoruz.

8.

GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Ads reklam yönetimi çalışmasında kampanya hesabınızın hedefine ulaşabilmesi için ön araştırma yapılmalıdır. Sektörümüzde Google Ads danışmanlığı hizmetini temel prensiplere uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Google Ads uzmanı pratik uygulama açısından bilgili olmalıdır. Google Ads reklam danışmanı reklam kampanya türlerinden en uygun olanını hesaba optimize etmesi gerekiyor.

9.

GOOGLE ADS UZMANI

Google Adwords danışmanlığı konularında bilinmesi gereken ve önem konusu yüksek çok etken vardır. Burada Google Ads uzmanı takım arkadaşlarımız faaliyet esnasında yeterli teknik destek sunmaktadır. Adwords uzmanı nasıl olunur bahsinde ise web sitemizi araştırınız. Biz Google destek uzmanı ekibi olarak kazan kazan ilkesine göre reklam çalışmalarımızı takip etmekteyiz.

RANDEVU KAYIT

Proje talebiniz hakkında görüşmek için lütfen randevu kaydı oluşturunuz. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu talebiniz tarafımıza ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Ardından toplantı yaparak iş konusunda görüştükten sonra çalışmaya başlayabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz
0212 909 40 95
destek@konetro.com

DUYURU BÜLTENİ

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz!

KONETRO BİLİŞİM

Son Haberler
Hizmet Hakkında
Kurumsal Sektörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 909 40 95
Mail: destek@konetro.com

ADRES DETAYI

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:99 Daire:7 PK:34200
Beyoğlu/İstanbul/Türkiye

KURUMSAL KİMLİK

Konetro Bilişim Teknolojileri uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile beraber Türkiye bilişim sektöründe alanında uzman ekibi ile beraber piyasada faaliyet göstermektedir. Güncel hizmetlerimiz; web site tasarımı ve yazılımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google Ads reklam yönetimi, Google SEO danışmanlığı konularında sunulmaktadır. Projeniz için bizimle irtibata geçmelisiniz!

0212 909 40 95