GOOGLE SEO

Google SEO Çalışması

İnternet sitenizi SEO çalışması ile aramalarda Google'da üst sıralara çıkartıyoruz!

Site İçi Optimizasyon

Web siteniz hakkında teknik açıdan ilk iş olarak site içi optimizasyon yapılmaktadır.

Site Dışı Optimizasyon

İnternet siteniz hakkında site dışı kaynaklardan doğal doping işlemleri hazırlanmaktadır.

Google SEO Çalışması

Site Durumu Raporlama

İnternet sitenizin gelişimi sürecinde haftalık ve aylık raporlar iletilmektedir.

Sosyal Medya Desteği

Web siteniz SEO çalışması esnasında ortak sosyal ağ hesabımızdan yayınlanmaktadır.

GOOGLE SEO ÇALIŞMASI

0551 797 34 37
destek@konetro.com

.

GOOGLE SEO

Google SEO hakkında bilgiler...

1.

GOOGLE SEO ANALİZİ

Google'da yükselmek için organik yöntemlerle web sitenizin başta içeriklerinin olması üzere birden fazla unsurun optimize işleminin yapılması gerekmektedir. Öncelikle ise Google SEO analizi yaptırmanız gerekecektir. Ayrıntılı SEO analizi işlemi yapılırken web sitesi analizi kesinlikle gerçekleştirilmelidir. Güncel SEO analiz işleminizi mutlaka bize yaptırmalısınız.

2.

GOOGLE SEO DANIŞMANLIĞI

SEO danışmanlık ücreti belirli prensiplere göre belirlenmektedir. Web siteniz için Google SEO danışmanlığı hizmeti almanız size kazanç sağlayacaktır. SEO uzmanı ekibimiz bu tarz konularda her zaman destek sunacaktır. Firmanız için kurumsal SEO hizmeti almaya yönelik çalışmalarınızı hemen başlatmalısınız. Sektörünüzde var olan rekabete maksimum etki göstermeniz gerekmektedir. 

3.

GOOGLE SEO UZMANI

SEO uzmanı İstanbul araştırmanızda alanında uzman ekibimiz SEO çalışmalarında size destek sunacaktır. Rekabet ortamında Google SEO uzmanı tespitiniz oldukça önemlidir. Profesyonel SEO uzmanı yaptığı çalışmalarda kritik hamleler geliştirmektedir. Bir diğer konu ise Wordpress SEO uzmanı arayanlara yönelikte SEO çalışması ve SEO raporlaması yapabileceğimizi bildirmemiz olacaktır.

4.

GOOGLE İLK SIRADA ÇIKMA

Siteyi Google'da üst sıralara çıkarma işlemi profesyonel SEO çalışması isteyen bir konudur. Biz Google ilk sırada çıkma hususunda gayretli olarak çalışmalar üretmekteyiz. Google'da üst sıralara çıkma ücreti bütçenizin ise ayrıntısına göre belirlenecektir. Google'da üst sıralara çıkma uzmanı ise gereken tüm SEO çalışmalarını web sitenize uygulayacaktır.

5.

GOOGLE İLK SAYFA GARANTİSİ

Google'da ilk sayfada çıkmak için gerekenler listesinde ilk sırada bilgi birikimi gelmektedir. SEO çalışmalarımızda Google ilk sayfa garantisi vermek rekabet durumuna göre belirlenmektedir. Google birinci sayfada çıkmak için SEO konusunda sağlam çalışmalar yapmak gerekmektedir. Google ilk sayfa birinci sıra politikasında aralıklı olarak raporlar incelenmelidir.

6.

GOOGLE ÜST SIRALARA ÇIKMAK

Web sitesi SEO çalışması yapılırken Google üst sıralara çıkmak durumuna göre gerekli incelemeler ve araştırmalar yapılmaktadır. Teknik takip esnasında Google en üst sıraya çıkmak için muhteşem çalışmalar yapılmaktadır. Google haritalarda ilk sırada çıkmak ise firmanıza lokasyon bazlı aramaların sonuç listesinde bulunma konusunda ziyaretçi oranı artışına yönelik katkı sağlayacaktır.

7.

KURUMSAL SEO UZMANI

Google SEO uzmanı optimize çalışmalarına başladığı etapta site içi SEO analizini öncelikle yapması gerekmektedir. Ayrıca kurumsal SEO uzmanı site dışı SEO konusunda gelen ve giden linkleri iyi incelemelidir. İstanbul SEO uzmanı arayışınızda doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Finansal açıdan SEO danışmanı projenizi takip ederken yüksek ücretler talep edebilir.

8.

KURUMSAL SEO DANIŞMANI

Kurumsal SEO çalışması şirketler için yüksek derecede önem arz etmektedir. Bu konuda kurumsal SEO danışmanı gereken tüm çalışmaları yapmak zorundadır. SEO çalışması yapan firmalar arasından bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. SEO hizmeti almak istiyorum talebinde bulunan kişi veya kurumlara bilgi birikimimiz ile maksimum fayda esasına göre hizmetimizi sunmaktayız.

9.

PROFESYONEL SEO UZMANI

Google SEO fiyatları araştırmalarında piyasa geneline göre uygun fiyat politikası izlemekteyiz. Tecrübeli profesyonel SEO uzmanı olarak gelen müşteri taleplerine sıralama yükseltme çalışmalarında güvenilir sonuçlar vermekteyiz. Google SEO paketleri belirlerken tüm SEO kriterlerini dikkate almaktayız. Konumuz gereği İstanbul en iyi SEO firmaları arasında bir numarayız.

RANDEVU KAYIT

Proje talebiniz hakkında görüşmek için lütfen randevu kaydı oluşturunuz. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu talebiniz tarafımıza ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Ardından toplantı yaparak iş konusunda görüştükten sonra çalışmaya başlayabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz
0212 909 40 95
destek@konetro.com

DUYURU BÜLTENİ

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz!

KONETRO BİLİŞİM

Son Haberler
Hizmet Hakkında
Kurumsal Sektörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 909 40 95
Mail: destek@konetro.com

ADRES DETAYI

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:99 Daire:7 PK:34200
Beyoğlu/İstanbul/Türkiye

KURUMSAL KİMLİK

Konetro Bilişim Teknolojileri uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile beraber Türkiye bilişim sektöründe alanında uzman ekibi ile beraber piyasada faaliyet göstermektedir. Güncel hizmetlerimiz; web site tasarımı ve yazılımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google Ads reklam yönetimi, Google SEO danışmanlığı konularında sunulmaktadır. Projeniz için bizimle irtibata geçmelisiniz!

0212 909 40 95