KURUMSAL MAIL

Kurumsal Mail Kurulumu

Kurumsal firma mailinizin şirketinizdeki cihazlara kurulumu yapabiliriz!

Kurumsal Mail Adresi

Kurumsal şirketler için info@ vb. mail hesabınız açılmakta ve kurulumu yapılmaktadır.

Outlook Mail Kurulumu

Microsoft Outlook sistemine kurumsal mail hesaplarınızın kurulum desteği bulunmaktadır.

Kurumsal Mail Kurulumu

Android Mail Kurulumu

Android işletim sisteminde çalışan mobil cihazınıza mail hesaplarınız kurulmaktadır.

iPhone Mail Kurulumu

iOs işletim sisteminde çalışan iPhone mobil cihazınıza mailiniz ayarlanmaktadır.

KURUMSAL MAIL KURULUMU

0551 797 34 37
destek@konetro.com

Şirketiniz için destek@konetro.com tarzında firmanızın ismini belirtecek kurumsal mail adresinizi kurabiliriz.

KURUMSAL MAIL

Kurumsal mail hakkında bilgiler...

1.

KURUMSAL MAIL HOSTING

Mail adresi almak istiyorum diye düşündüğünüzde hemen bizden kurumsal mail hosting hizmeti satın alabilirsiniz. Kurumsal web mail yönetimi ile mail hesabınız kolay bir şekilde aktif edilmektedir. Yeni bir mail adresi almak için mail hosting hesabınızın aktif olması gerekiyor. Bu nedenle sunacağımız özel mail hizmetlerinden faydalanmak için lütfen fiyatlar hakkında bilgi alınız.

2.

KURUMSAL MAIL AÇMA

Mail adresi nasıl alınır tarzı bir araştırma yaptığınızda ekibimizden destek alabileceksiniz. Mail adresi oluşturma aşamasında kurumsal mail açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Mail hesabı al konusunda teknik veri merkezimiz mail yazışmalarınızın güvende olması için 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır. Neticede güvenilir olarak mail sistemimizi kullanabilirsiniz.

3.

KURUMSAL MAIL ADRESI

Mail adresi nasıl kurulur çalışmaları yapılacağı zaman teknik konularda hep yeterli olacak bir mail sistemine başvurmanız gerekecektir. Bu konuda kurumsal mail adresi almanız konusunda yardımcı olabiliriz. Mail adresi açmak istediğinizde bizden yardım almanız gerekiyor. Bu konuda mail adresi nasıl açılır sorunuza en net cevabı vereceğimizden şüpheniz asla olmasın.

4.

KURUMSAL MAIL SERVER

Şirket maili açma detayında süper hızlı olmasından dolayı fiber internet teknolojisi kullanmanız gerekecektir. Fiber internet teknolojisi sayesinde kurumsal mail server kesintisiz olarak çalışmaktadır. Şirket maili nasıl açılır bahsinde gereksinimlere gerek duyulmaktadır. Bu nedenle ki mail adresi açmak istiyorum tarzında konularda oldukça fazla talep ekibimize gelmektedir.

5.

ŞİRKET UZANTILI MAIL

Kurumsal anlamda kurumsal mail alma hakkınızı kullanmanız gerekecektir. Sebebi kurumsal mail adresi açma kapsamında olacağı için anında bizimle irtibata geçmeniz faydanıza olacaktır. Teknolojik olarak şirket uzantılı mail firmanıza olumlu bir prestij sağlayacaktır. Bundan dolayı ki firma itibarınızın artması için kurumsal mail adresi alma seçeneğine başvurabilirsiniz.

6.

ŞİRKET MAIL KURULUMU

İşletmelerde genel olarak mail hesapları oldukça önemlidir. Teknik açıdan mail servisinizde teknik kesinti veya yavaşlama olması imkansızdır. Kurumsal şirket mail kurulumu hakkında güvenli ve kesintisiz olarak mail hesabınızı yönetebilmeniz mümkündür. Mail sistemimizde siber güvenlik duvarı anlık olarak etkin bir şekilde hesabınızı olası siber saldırılara karşı koruyabilmektedir.

7.

GÜVENLİ KURUMSAL MAIL

Kurumsal mail adresi nasıl alınır konusunda güvenilir mail sistemimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzde güvenli kurumsal mail paketleri tercil edilmektedir. Araştırma yaptığınızda hemen info mail adresi nasıl alınır diye aradığınızın da farkına vardık. Burada bahsedilen temel konu aslında info mail hesabı nasıl alınır sorusuna kesin ve açık olarak verilebilecek en net cevaptır.

8.

KURUMSAL MAIL KURULUMU

Firmanız ile ilgili mail hesaplarınızın kurulumunda Outlook mail kurulumu tercih edilmektedir. Ekibinizin mobil cihazlarına göre android mail kurulumu veya iPhone mail kurulumu da yapılabilmektedir. Mail ayarları ve kurulumu ise kurumsal mail kurulumu kurallarına göre hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Teknik aksaklık olmaması için teknik destek ekibimiz görev başındadır.

9.

KURUMSAL MAIL HOSTING

Sektörde en iyi mail hosting araştırmalarında ekibimiz kurumsal mail hosting satış ve desteği bakımından hep hizmet sunmaktadır. Kurumsal firma ihtiyaçlarınızın anlık karşılanması konusunda mail hesaplarınızın kurulumu kurumsal e-posta hizmeti kategorisinde alanında profesyonel olan takım arkadaşlarımızın sizlere sunacağı destek ile karşılanmaktadır. İlaveten e-mail hosting bulunur.

RANDEVU KAYIT

Proje talebiniz hakkında görüşmek için lütfen randevu kaydı oluşturunuz. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu talebiniz tarafımıza ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Ardından toplantı yaparak iş konusunda görüştükten sonra çalışmaya başlayabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz
0212 909 40 95
destek@konetro.com

DUYURU BÜLTENİ

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz!

KONETRO BİLİŞİM

Son Haberler
Hizmet Hakkında
Kurumsal Sektörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 909 40 95
Mail: destek@konetro.com

ADRES DETAYI

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:99 Daire:7 PK:34200
Beyoğlu/İstanbul/Türkiye

KURUMSAL KİMLİK

Konetro Bilişim Teknolojileri uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile beraber Türkiye bilişim sektöründe alanında uzman ekibi ile beraber piyasada faaliyet göstermektedir. Güncel hizmetlerimiz; web site tasarımı ve yazılımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google Ads reklam yönetimi, Google SEO danışmanlığı konularında sunulmaktadır. Projeniz için bizimle irtibata geçmelisiniz!

0212 909 40 95