Konetro Bilişim Teknolojileri

Web Tasarım

Kurumsal firma kimliğinize uygun olarak profesyonel internet sitesi tasarlıyoruz.

Kurumsal Mail

Şirketinize özel kurumsal mail adresinizi aktif ederek, cihazınıza kuruyoruz.

Google Reklam

Web sitenizin Google kapsamında gerekli reklam kampanyası çalışmalarını hazırlıyoruz.

Google SEO

İnternet siteniz için talepte bulunduğunuz anahtar kelimeye uygun SEO çalışmasını yapıyoruz.

ÇALIŞMA TAKVİMİ

Birbirinden harika projelerimizi gerçekleştirdiğimiz esnada izlediğimiz yöntem!

1

Proje Planlaması

Talep edeceğiniz projeniz doğrultusunda randevu kapsamında görüşme sonrası gerçekleştirilecek olan proje hakkında planlama süreci başlatılmaktadır.

2

Geliştirme Etabı

Ardından projeniz için görüşme esnasında not aldığımız isteklerinize uygun olarak stratejik araştırma, geliştirme ve sonuçlandırma süreci takip edilmektedir.

3

Raporlama & Sunum

İş takibi süresince projeniz ile ilgili olan genel raporlamaları tarafınıza ilettikten sonra hizmet bitiminde proje teslim sunumu da yapılmaktadır.

2007'den beri gelen yılların tecrübesi ile!

Bilgi birikimi ve tecrübemiz sayesinde web site tasarımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google reklam danışmanlığı ve Google SEO danışmanlığı alanlarında hizmetler sunmaktayız.

Web Sitesi Tasarımı

WEB TASARIM

İnternet sitesi projeniz son teknoloji ile tasarlanmaktadır. Özellikle mobil cihaz uyumlu olarak kodlanmaktadır. Özgün olarak kurgulanan web sitesi yapım süreci tamamen müşterinin beklentilerini karşılayacak şekilde ve son kullanıcı kullanımı odaklı olarak hazırlanmaktadır. Hedefinize uygun tamamlanacak olan web sitesi tasarımı işinizi yapabiliriz. Web tasarım bizim işimizdir.

Kurumsal Mail Adresi

KURUMSAL MAIL

Web sitesi aktif olarak yayında olan şirketler genelde ücretsiz mail adresleri kullanmayı tercih eder. Lakin bu tarz ücretsiz sistemler kurumsal firma prestijinize uygunluk sağlamamaktadır. Teknik olarak kurumsal mail adresi kurulumu tarafımızdan profesyonelce yapılmaktadır. İhtiyacınıza göre tescil edilecek olan şirketinize imaj katacak olan kurumsal mail sisteminiz kurulur.

Google Ads Reklamları

GOOGLE REKLAM

"İnternet sitesi ile ürün satışı yapan kişi veya kurumlar başta olmak üzere birden fazla web sitesini günümüz şartlarında ilgilendiren en önemli husus internet reklamlarıdır. Reklamcılık sektöründe Google Ads reklamları tercih etmeniz size kazanç sağlatacaktır. Ekibimizden reklam kampanyası yayın faaliyetleri hakkında Google reklam danışmanlığı hizmeti satın alabilirsiniz.

Google SEO Danışmanlığı

GOOGLE SEO

Web siteleri internet ortamında sektörel rekabet durumu ile karşı karşıya kalmaktadır. Organik çalışmalar ile internet sitenizi Google sıralamalarında üst sıraya taşıyabilirir. Teknik açıdan Google SEO danışmanlığı hizmeti satın almanız gerekmektedir. Süreç itibariyle SEO çalışması stratejik olarak yapılır. Çalışma süresince Google SEO danışmanı ekibimiz rapor iletmektedir.


WEB TASARIM
GOOGLE REKLAM
GOOGLE SEO
HİZMETLERİMİZ


WEB TASARIM

İnternet sitenizi arama motorları aracılığı ile arayan potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu hedefine özel hazırlanmış olan bir web sitenizin olmasıdır. Web sitesi tasarımlarımız sektörel ilkelere uygun hazırlanmaktadır. Web sitesi tasarım çalışmalarımız mobil cihaz uyum entegrasyonu kuralına göre kaliteli ve kullanışlı olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca web siteniz arama motorlarında kolayca bulunur olmaktadır. Bu durumda internet üzerinden yeni müşteriler kazanmanız mümkün olacaktır.

KURUMSAL MAIL

Kurumsal firmalara özel mail hesabı tahsisi ve kurulumu yapmaktayız. Ücretsiz mail servislerini kullanmış olmak günümüzde bir kurumsal firmaya prestij kaybı yaşatmaktadır. Ekibimiz aylık veya senelik olarak firmanıza belirli bir ücret karşılığında kurumsal mail hesabı kurulumu yapmaktadır. Alacağınız bu hizmet ile şirketinize ait info@firmaisminiz.com olarak itibarlı bir mail adresi elde edebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz ile özel mail adresinizden resmi yazışmalarınızı yapabileceksiniz.

GOOGLE REKLAM

Google arama motorunda dilediğiniz anahtar kelimelerde internet reklamlarınızı yönetmekteyiz. Bu hizmet karşılığında aylık belirli bir ücret kapsamında anlaşma yapmamız gerekecektir. Çünkü reklam yönetimi oldukça hassas bir konudur. Google reklam fiyatları veya Google reklam ücretleri tamamen sizin aylık harcamak istediğiniz temel bir bütçe kapsamında özel olarak belirlenmektedir. Google üst sıra hedefli ve ilk sayfa reklam yayını olarak Google reklamlarınızı yönetebiliriz.


GOOGLE SEO

SEO ifadesinin Türkçe kelime anlamı arama motoru optimizasyonu demektir. Bu durumda işleyiş bakımından var olan bir internet sitesinin hedef anahtar kelimelere yönelik Google üst sıralara yükselebilmesi için gerekli optimizasyon çalışmalarının yapılması gerekmektedir. Günümüzde en sık kullanılan arama motoru olarak Google kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. SEO uzmanı ekibimiz web sitenizin Google SEO politikalarına uygun olarak SEO çalışması işlemlerini gerçekleştirmektedir. SEO çalışması yaptırmak istiyorsanız ekibimizden hemen SEO teklifi almanız gerekecektir.

E-TİCARET SİTESİ

Günümüzde internet ortamından ürün satışı yapabilmek bir fiziki dükkan açıp satış yapmaktan daha kolay bir duruma gelmiştir. Birbirinden farklı tasarlanmış olan e-ticaret sitesi tasarım çalışmalarımızı katalog sayfamızdan yayınlıyoruz. Tamamen beklentinize uygun olabilecek olan e-ticaret sitesi paketlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. E-ticaret pazarına uygun olarak hazırladığımız internet sitesi çalışmaları ve bu sisteme özel geliştirilen eklentiler hedeflerinize ulaşmanıza katkıda bulunacaktır.

HAZIR WEB SİTESİ

Kullanıcı deneyimi unsuru dikkate alınarak hazırlanmış olan onlarca hazır internet sitesi tasarım çalışmalarımız bulunmaktadır. Tamamen Türkçe yönetim paneli aracılığı sayesinde web siteniz ile ilgili genel işlemleri yapmanız mümkün olacaktır. Siparişiniz sonrasında web sitenizin aktif duruma getirilmesi ile beraber internet sitenize ait kullanıcı adınız ve şifreniz size iletilecektir. Daha sonra web sitenizin yönetim paneline giriş yaparak internet siteniz ile ilgili bilgi ekleme, bilgi silme ve bilgi güncelleme işlemlerini dilediğiniz zaman yapabileceksiniz.


ANDROID UYGULAMA

Yazılım geliştirme ekibimizin hazırlamış olduğu yönetilebilir web sitesi çalışmaları ve e-ticaret sistemlerinin android uygulama ile optimize edilip Google Play Store'a yüklenebilmesi mümkündür. Mobil uygulama sayesinde web sitenizin mobil kullanım açısından geniş kitlelere ulaşması hedeflenmektedir. Günümüzde insanlar mobil web sitelerini ve mobil uygumaları daha pratik bulduklarından kullanmayı tercih etmektedirler. Ayrıca android uygulama yapımında çeşitli bazı özellikler eklenebilmektedir.

iOS UYGULAMA

iPhone cihazlar teknik olarak iOS işletim sistemini kullanmaktadır. Yazılım geliştirme ekibimiz iPhone cihazlarda çalışabilen iOS mobil uygulama geliştirebilmektedir.

MOBİL UYGULAMA

Mobil uygumalar günümüzde mobil cihaz kullanımının son derece artması ile artık hemen hemen herkes tarafından kullanılmaktadır. Erişim kolaylığı bakımından var olan bir mobil uygulama daima güncel tutulmalıdır. Ekibimiz mobil uygulama geliştirme konusunda gelen müşteri taleplerine profesyonel çözümler üretmektedir. Web sitenizin mobil uygulama olarak yayınlanmasını ve bazı ilave özellikler eklenmesini istiyorsanız hemen ekibimiz ile irtibata geçmelisiniz.


WHATSAPP CANLI DESTEK

Web siteniz aracılığı ile müşterilerinize daha hızlı ve pratik canlı destek hizmeti vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel geliştirmiş olduğumuz WhatsApp canlı destek eklentisi ile bu ihtiyacınıza çözüm üretmiş bulunmaktayız. Tek yapmanız gereken WhatApp canlı destek eklentisi kurulumu için ekibimizden bilgi almanızdır.

GOOGLE HARİTA NAVİGASYON

Google haritalarda işletmenizin açık adresinin bilgilerini kayıt etmek mümkündür. Bu kayıt sürecinde gerekli teknik hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız gereken firmanıza ait adres bilgileriniz ve diğer istekleriniz ile ilgili siparişinizi ekibimize iletmenizdir.

YOUTUBE İZLENME ARTTIRMA

YouTube kanal sahipleri yükledikleri videoların izlenmelerinin artması ile ilgili çalışma yaptırmak isterse ekibimizden bilgi alabilir. Tamamen legal yöntemler ile hedeflediğiniz video görüntüleme sayısına göre ortalama bir maliyet sonucu YouTube izlenmelerinizin arttırılması mümkündür. Bu konu hakkında YouTube izlenme satın al talebiniz için doğru adrestesiniz.


DOMAİN SORGULAMA

Alan adı tescil işlemlerinizde ekibimiz gereken çalışmaları yapmaktadır. Domain sorgulama işlemini güvenlik açısından kendi özel panelimizden gerçekleştirmekteyiz. Bu durumda talep edilen isimin tescil süreci ile ilgili bildilendirme tarafınıza yapılmaktadır.

WEB HOSTİNG

Web hosting hizmeti bireysel web hosting ve kurumsal web hosting olarak iki temel gruba ayrılmaktadır. Web hosting hizmetini kendi bayi hesabımızdan müşterilere teslim etmekteyiz. Gelen talep doğrultusunda incelemeler yapıldıktan sonra gerekecek olan teknik özellikler ile ilgili hosting hizmetiniz özel olarak aktif edilmektedir.

KURUMSAL HOSTİNG

Kurumsal hosting şirketlerin web sitelerinde kullanabilmesi için özel olarak sunacağımız teknik gereksinim özellikleri ile özel hazırlanmaktadır. Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurumsal web hosting siparişi müşteriye teslim edilmektedir.

RANDEVU KAYIT

Proje talebiniz hakkında görüşmek için lütfen randevu kaydı oluşturunuz. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu talebiniz tarafımıza ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Ardından toplantı yaparak iş konusunda görüştükten sonra çalışmaya başlayabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz
0212 909 40 95
destek@konetro.com

DUYURU BÜLTENİ

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz!

KONETRO BİLİŞİM

Son Haberler
Hizmet Hakkında
Kurumsal Sektörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 909 40 95
Mail: destek@konetro.com

ADRES DETAYI

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:99 Daire:7 PK:34200
Beyoğlu/İstanbul/Türkiye

KURUMSAL KİMLİK

Konetro Bilişim Teknolojileri uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile beraber Türkiye bilişim sektöründe alanında uzman ekibi ile beraber piyasada faaliyet göstermektedir. Güncel hizmetlerimiz; web site tasarımı ve yazılımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google Ads reklam yönetimi, Google SEO danışmanlığı konularında sunulmaktadır. Projeniz için bizimle irtibata geçmelisiniz!

0212 909 40 95