KONETRO
DİJİTAL MARKET

Her Sektöre Uygun Dinamik Web Site Tasarım Projelerimiz

Detaylı olarak incelemek istediğiniz sektörel yönetilebilir dinamik web site tasarım projesi ile ilgili alt bölümde bulunan kategori grafiğine tıklamanız gerekmektedir.

Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal Mail

Kurumsal Mail

Google Reklam

Google Reklam

Google SEO

Google SEO


Modüler Eklentiler

Moka Tahsilat Modülü

Moka Tahsilat Modülü

630₺

Moka Ödeme Entegrasyonu aracılığı ile web sitenizden Kredi Kartı yöntemiyle online olarak tahsilat alabilirsiniz. Ödemeleriniz MOKA şirketi tarafından işlem sonrası ilk iş günü hesabınıza yatırılır.


Shopier Tahsilat Modülü

Shopier Tahsilat Modülü

790₺

Shopier Online Ödeme Sistemi sayesinde vergi mükellefiyeti şartı olmadan internet sitenizden Kredi Kartı tahsilat aracılığıyla müşterilerinizden kısa sürede ödemelerinizi almanız mümkündür.


Banka Sanal Tahsilat Modülü

Banka Sanal Tahsilat Modülü

950₺

Banka Sanal Tahsilat Modülü E-Ticaret sitesine entegre edilir. Adet başına entegrasyon fiyatıdır. Ziraatbank, Akbank, Halkbank, Finansbank, Anadolubank ve İşbank sanal pos sistemi kurulur.


PAYTR Ödeme Modülü

PAYTR Ödeme Modülü

740₺

PAYTR Ödeme Modülü v4.0 geliştirme sürümüne sahip olan E-Ticaret, Otel & Salon & Pansiyon ve Araç Kiralama sitesi paketlerimizde mevcut olmaktadır. Sanal pos ile online ödemenizi almanız mümkün.


İyzico Tahsilat Modülü

İyzico Tahsilat Modülü

740₺

İyzico Tahsilat Modülü ile v4.0 sistem sürümü kapsamında olan E-Ticaret, Otel & Salon & Pansiyon ve Araç Kiralama sektörü sitesi paketlerinde sanal pos sistemi kurulumu mümkün olmaktadır.


WhatsApp Destek Eklentisi

WhatsApp Destek Eklentisi

270₺

WhatsApp Destek Eklentisi kurulumu kapsamında kataloğumuzda bulunan lisanslı verilen web tabanlı yazılımlara WhatsApp Destek Hattı eklentisinin kurulması ücret mukabilinde mümkün olmaktadır.


XML Ürün İmport Eklentisi

XML Ürün İmport Eklentisi

850₺

XML Ürün İmport Eklentisi ile E-Ticaret sitenizde sektörel ürün tedarikçiniz XML entegrasyonu sayesinde ürünlerin içerikleri internet sitenize eklenmekte ve zamanla güncelleme alabilmektedir.


XML Ürün Export Eklentisi

XML Ürün Export Eklentisi

530₺

XML Ürün Export Eklentisi ekibimizin hazırladığı E-Ticaret paketleri için uygundur. XML veya CSV formatında ürün dataları oluşturup verilerin uygun formatta çıktısını almak mümkündür.


Google Harita & Navigasyon Kaydı

Google Harita & Navigasyon Kaydı

270₺

Google Harita & Navigasyon Kaydı ile kurumsal firmanızın Google Haritalar kapsamında lokasyon bazlı navigasyon sistemine firma adres, iletişim bilgilerine uygun olarak kayıt edilmesi mümkündür.


İleti Merkezi SMS Modülü

İleti Merkezi SMS Modülü

330₺

İleti Merkezi SMS Modülü E-Ticaret sitelerine uygun şekilde entegre edilmektedir. Müşterilerinize SMS gönderim yöntemi ile sitenizde vermiş oldukları siparişleri hakkında bilgi verebilirsiniz.


NETGSM SMS Modülü

NETGSM SMS Modülü

330₺

NETGSM SMS Modülü ile E-Ticaret sitelerine sistem entegrasyonu yapılabilmektedir. Müşterilerinize verdikleri online sipariş hakkında SMS gönderimi ile hızlı bir şekilde bilgi aktarabilirsiniz.


Web Site Yazılım Lisanslama

Web Site Yazılım Lisanslama

530₺

Web Site Yazılım Lisanslama teknolojisi ile seçtiğiniz web tabanlı tasarım ve yazılım hizmeti firmanıza özel olarak belirli bir ücret kapsamında senelik bazda olmak üzere lisanslanmaktadır.Dijital Hizmetler

Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme sayesinde Google Play Store mağazasına yüklenebilen ve web sitenizin mobil cihazlarda çalışmasını sağlayan profesyonel mobil uygulama çalışması yapılır.

iOS Uygulama Geliştirme

iOS Uygulama Geliştirme

iOS Uygulama Geliştirme kapsamında iPhone marka cihazlarda çalışması mümkün olan web sitenizin mobil uygulama aracılığıyla tanıtımının yapılabilmesi için kaliteli mobil uygulamanız hazırlanmaktadır.

Kurumsal Mail Sistemi

Kurumsal Mail Sistemi

Kurumsal Mail Sistemi ile şirketiniz için info@firmaniz.com olarak kurumsal mail hesabınızın kurulabilmesi mümkündür. Mail hesabınız Outlook ve mobil uyumlu olarak cihazınıza kurulmaktadır.

İnteraktif Mail Pazarlama

İnteraktif Mail Pazarlama

İnteraktif Mail Pazarlama ile var olan E-Ticaret sitenizde kampanya kapsamında mail gönderimilmesine izin veren müşterileriniz için toplu mail gönderimi ile kampanya duyuruları yapabilirsiniz.

Google SEO Danışmanlığı

Google SEO Danışmanlığı

Google SEO Danışmanlığı hizmeti satın almanız durumunda internet siteniz hakkında gerekli tüm SEO işlemleri gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz anahtar kelimede SEO çalışması yapılması mümkündür.

Siber Veri Güvenliği

Siber Veri Güvenliği

Siber Veri Güvenliği ile bilgi güvenliği konusunda web siteniz güçlendirilmektedir. Olası siber saldırılara karşın internet siteniz teknik açıdan koruma altına alınmaktadır.

SİPARİŞ BİLDİRİMİ

Beğendiğiniz yönetilebilir web sitesi projesi hakkında detaylı bilgi almak ve güncel fiyatı öğrenmek için bu alt bölümde bulunan sipariş bildirim formunu lütfen doldurunuz.

KONETRO

Son Haberler
Hizmet Bölgeleri
Kurumsal Sektörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 909 40 95
Mail: destek@konetro.com

ADRES DETAYI

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:99 Daire:7 PK:34200
Beyoğlu/İstanbul/Türkiye

KURUMSAL KİMLİK

Konetro Bilişim Teknolojileri uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile beraber Türkiye bilişim sektöründe alanında uzman ekibi ile beraber piyasada faaliyet göstermektedir. Güncel hizmetlerimiz; web site tasarımı ve yazılımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google Ads reklam yönetimi, Google SEO danışmanlığı konularında sunulmaktadır. Projeniz için bizimle irtibata geçmelisiniz!

0212 909 40 95