WEB TASARIM

Web Sitesi Tasarımı

Kullanışlı web sitenizi hazırlayarak müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayabiliriz!

Mobil Cihaz Uyumlu

İnternet siteniz mobil cihazlara entegrasyonlu bir şekilde hazırlanmaktadır.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Web siteniz müşteri kitlenizin beklentilerine odaklı olarak projelendirilmektedir.

Web Sitesi Tasarımı

SEO Entegreli Kodlama

Web siteniz Google SEO kriterlerine göre kodlanmaktadır.

Web Geliştirme Süreci

İnternet siteniz güncel teknolojiye uygun olarak sürekli geliştirilmelidir.

WEB SİTE TASARIMI

0551 797 34 37
destek@konetro.com

Hayalinizdeki web sitenizi beklentinize uygun olarak mobil cihaz uyumlu çalışabilir şekilde tasarlamaktayız.

WEB TASARIM

Web tasarım hakkında bilgiler...

1.

KURUMSAL WEB TASARIM

Günümüz teknolojisinde kimi firmalar web tasarım örnekleri inceleyerek hemen kurumsal web tasarım firması arayışına girmektedir. Firmaların beklentisine yönelik olarak web tasarımcısı takibinde gereken web tasarım nasıl yapılır aşamasına devam edilmektedir. Teknik olarak kurumsal web tasarım teknikleri web site tasarım uzmanı tarafından son teknolojiye uygun olarak yapılmaktadır.

2.

PROFESYONEL WEB TASARIM

Kodlama tekniklerine uygun olarak web tasarım danışmanlık hizmeti en iyi teknoloji kullanılarak sunulmaktadır. Referans olarak profesyonel web tasarım örnekleri uygulanarak hizmet esaslı çalışma prensibi benimsenmektedir. Mutlaka web sitesi yapım aşaması esnasında profesyonel web tasarım firmaları İstanbul kapsamında alanında uzman ekibimiz beklentinize uygun çalışma yapmaktadır.

3.

İSTANBUL WEB TASARIM

Kadim şehir İstanbul'da kurumsal açıdan İstanbul web tasarım ajansları arasında en iyisi olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız. Çalışmalarımızın İstanbul web tasarım kursları eğitimlerinde eşi benzeri olmamaktadır. Yeni mezun öğrenciler İstanbul web tasarım staj yerleri aramaktadır. Bu nedenle İstanbul web tasarım kursu aradığınızda bizden eğitim almanız yeterli olur.

4.

WEB TASARIM FİRMASI

Resmi olarak web tasarım firması nasıl kurulur araştırmalarında web sitesi firması açmak hakkında bilgi edinmek gerekmektedir. Genel kural olarak web sitesi tasarım hizmetini profesyonel ekiplerden almasılınız. Sektörümüzde web tasarım firmaları İstanbul genelinde işimizi uzmanlık alanlarımıza dayanarak güncel teknolojiler üretmekteyiz. Burada web tasarım firması nedir aranıyor.

5.

WEB TASARIM AJANSI

Rekabet ortamında web tasarım ajansları işi kuralına göre yönetirken hizmet sektörü hayatına devam eden web tasarım ajansı çalışmalarına profesyonelce devam etmektedir. Yeni web tasarım ajansı açmak isteyen bir kişi işi öğrenmeden sakın bu işe kalkışmamalıdır. Bu sebeple ki web tasarım ajansları İstanbul kategorisinde açık ara farkla önde kaliteli işler yapıyoruz.

6.

WEB TASARIM ŞİRKETLERİ

Teknik olarak internet sitesi nasıl açılır diye araştıran kişi yada kurum bizden hizmet almalıdır. İnternet sitesi kurma işi uzmanlık gerektiren bir konudur. Yani internet sitesi açma işi sanıldığı kadar kolay değildir. Hemen internet sitesi nasıl yapılır diye bizi arayabilirsiniz. Size internet sitesi yaptırma hususunda web tasarım şirketleri olarak hizmet veriyoruz.

7.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Hizmet şartlarında ücretsiz web sitesi kurma konusunda internet sitesi kurma maliyeti ortaya çıkmaktadır. Web tasarım hizmetleri satın aldığınızda hazır web sitesi kategorisinde size çözüm üretmekteyiz. Bu durumda web sitesi nasıl kurulur sorunuza cevap vermiş oluyoruz. Web sitesi kurmak teknik konularda internet sitesi kurmak gibi hususlarda size her zaman yardımcı olabiliriz.

8.

WEB SİTESİ TASARIMI

Gereksinim olarak en son teknoloji şartlarına uygun olarak web tasarım uzmanı bulduğunuzda ilk kez yaptıracağınız web sitesi tasarımı oldukça profesyonel olmalıdır. Ekibimizden web sitesi tasarım örnekleri talep ederek daha önceden yapılan çalışmaları inceleyebilirsiniz. Günümüzde web sitesi tasarımı ücretsiz değil belirli ücret politikalarına uygun olarak yapılmaktadır.

9.

WEB TASARIM FİYATLARI

Web sitesi tasarım fiyat listesi örneğinde teknik her konuda uzman ekibimiz web tasarım fiyatları konusunda sizlere bazı çeşitli sunumlar yapmaktadır. Hemen web tasarım fiyat teklifi örneklerine bakabilirsiniz. Buradan uzman web tasarım fiyatları İstanbul araştırmasında sorunuza en net cevabı gelin ve burada bulun. Ekibimiz size güncel web sitesi fiyatları hakkında bilgi versin.

RANDEVU KAYIT

Proje talebiniz hakkında görüşmek için lütfen randevu kaydı oluşturunuz. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevu talebiniz tarafımıza ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Ardından toplantı yaparak iş konusunda görüştükten sonra çalışmaya başlayabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz
0212 909 40 95
destek@konetro.com

DUYURU BÜLTENİ

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için kaydolabilirsiniz!

KONETRO BİLİŞİM

Son Haberler
Hizmet Hakkında
Kurumsal Sektörler

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0212 909 40 95
Mail: destek@konetro.com

ADRES DETAYI

Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No:99 Daire:7 PK:34200
Beyoğlu/İstanbul/Türkiye

KURUMSAL KİMLİK

Konetro Bilişim Teknolojileri uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile beraber Türkiye bilişim sektöründe alanında uzman ekibi ile beraber piyasada faaliyet göstermektedir. Güncel hizmetlerimiz; web site tasarımı ve yazılımı, kurumsal mail adresi kurulumu, Google Ads reklam yönetimi, Google SEO danışmanlığı konularında sunulmaktadır. Projeniz için bizimle irtibata geçmelisiniz!

0212 909 40 95